Конденсат у ресивері для стисненого повітря: що робити

Проблеми виникають тоді, коли обладнання працює в рамках безперервного циклу та в умовах підвищеної вологості.

Така продукція, як ресивери для повітря являє собою міцну та герметичну металеву ємність, яка служить для накопичення, певного (залежно від розмірів) обсягу кисню або іншого газу. Вона використовується в промисловості для згладжування коливань тиску всередині виробничої системи та для забезпечення безперебійної роботи. Ресивери для повітря активно використовуються як у газорозподільних системах, так і на виробництві, а також у процесі використання різного обладнання, компресорного, наприклад.

В принципі повітря всередині такого резервуара осушується природним шляхом, що веде до утворення конденсату.

У цій статті ми розповімо, чи є подібна ситуація критичною і як позбутися вологи. А замовити виготовлення ресивера будь-якого обсягу та цільового призначення можна у компанії «ЦентрРезервуарСервіс».

Ресивери для повітря та конденсат: коли проблема існує

Насправді незначне утворення конденсату є природним процесом і не потребує серйозних втручань. Просто іноді його треба зливати. Для цього ресивер оснащений спеціальним виходом у нижній частині. 

Проблеми виникають тоді, коли обладнання працює в рамках безперервного циклу та в умовах підвищеної вологості. Надмірне утворення конденсату може призвести до його проникнення за межі ресивера, що негативно позначиться на роботі сполученого обладнання та всієї системи загалом.

У цьому випадку рекомендується виконати дві дії для вирішення проблеми:

  • встановити осушувач між компресором та ресивером (дозволяє  попередньо висушити повітря, що на порядки зменшить кількість конденсату);
  • підключити автоматичний конденсатовідвідник.

У принципі, якщо йдеться про ресивери для повітря промислового призначення, виконати ці дії рекомендується ще до запуску системи в роботу.

Виготовлення ресиверів для повітря на замовлення в «ЦентрРезервуарСервіс»

Якщо ви шукаєте якісний ресивер для повітря, звертайтесь до компанії «ЦентрРезервуарСервіс». Ця компанія є експертом у сфері виготовлення резервуарів різного призначення та металевих зварних конструкцій. Вибираючи співпрацю з виробником, ви не тільки заощадите та отримаєте дійсно надійний та довговічний ресивер, але й зможете домовитися щодо технічного обслуговування надалі.

 

Наверх