Вимоги до розміщення дизельної індустріальної електростанції

В інтернет-магазині вся продукція має офіційну гарантію від виробника та сертифікати відповідності міжнародним стандартам якості.

Для подальшого повноцінного функціонування системи енергоживлення індустріальна дизельна електростанція повинна бути встановлена правильно. Це гарантує оснащенню подовжений термін служби та стабільну подачу напруги. Про це і поговоримо згодом. 

А щоб придбати оригінальний потужний дизель-генератор варто завітати на сайт компанії PLUS ENERGY та обрати модель відповідно до поставлених задач. В інтернет-магазині вся продукція має офіційну гарантію від виробника та сертифікати відповідності міжнародним стандартам якості. Це кращі генератори від відомих світових виробників.

Як повинна бути встановлена індустріальна дизельна електростанція 

В першу чергу важливо підготувати сам майданчик. Це повинна бути рівна площина з висотою до 20 см (для запобігання затопленню). Майданчик має витримувати вагу самої станції та мати відповідні розміри. 

Індустріальна дизельна електростанція має бути закріплена на горизонтальній основі, щоб запобігти виникненню сильної вібрації в процесі функціонування. Встановлюючи агрегат в приміщенні варто забезпечити йому надійну вентиляцію, щоб попередити перегрів обладнання. 

При встановленні дизель-генератора на вулиці варто переконатись у наявності захисного кожуха на ньому та за можливості встановити додатковий навіс і оснастити обладнання антивандальною конструкцією.

Що ще необхідно врахувати встановлюючи потужний дизель-генератор

Там, де встановлений потужний дизель-генератор повинно бути достатньо місця для його обслуговування. Згідно з документацією не менше метра зі сторін та півтора метра зверху.

Важливо розуміти, що встановлювати оснащення впритул до стіни категорично заборонено. Фіксування генератора відбувається за допомогою спеціальних отворів в рамі анкерними болтами. 

За можливості в приміщеннях навколо фундаменту по периметру створюють додаткову віброізоляцію. Зовнішня установка такого обладнання повинна бути зафіксована на генеральному плані з урахуванням розташованих поруч об'єктів. Згідно з документацією при вуличному монтажі турбуються про встановлення блискавкозахисту. 

Ще одним важливим питанням є під'єднання до генератора кабельних ліній. Ідеальним рішенням стануть мідні кабеля певного перетину згідно з вимогами таблиць ПУЕ. 

 

Наверх