Український бізнес у Німеччині. Як вийти на зовнішній ринок з AHK Ukraine?

Німецько-українська промислово-торговельна палата є ланкою всесвітньої мережі німецьких зовнішньоторговельних палат. Заснована в 2016 році в Києві, з тих пір вона підтримує українських та німецьких виробників-підприємців в розвитку та налагодженні міцних двосторонніх бізнесових зв’язків. 

Які послуги надає AHK?

Перелік послуг, що надаються Палатою, включає в себе підтримку експортерів, юридичні послуги та консультації, візову підтримку, надання приміщення в оренду для проведення презентацій, навчальних тренінгів та семінарів, та, звичайно, організацію виходу українських компаній на європейський ринок.

Німеччина - один із найбільших економічних партнерів України

Німеччина є одним із найбільших економічних партнерів України в зовнішній торгівлі та міжнародній економічній діяльності і є великим ринком збуту для вітчизняних товарів і послуг. З моменту підписання Угоди про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі з ЄС 1 січня 2016 року, двостороння торгівля між Україною та Німеччиною не відходить від тенденцій зростання. 

Початок міжнародної діяльності завжди надає підприємствам та їх власникам необмежені можливості для зростання і розвитку. Але компанії, метою яких є вихід на зовнішній ринок мають перш за все обрати вірну стратегію та методи входу, обов’язково враховуючи юридичні та податкові аспекти. 

Наша робота полягає в наданні допомоги українським виробникам і експортерам та в налагодженні контактів із майбутніми бізнес-партнерами. Сервіс надає послуги експортерам товарів і послуг із України

Особливості підготовки до виходу компанії на міжнародний рівень

Особливості полягають в реалізації інвестиційних рішень, розробці податкової стратегії, знаходженні фінансових консультантів, що допоможуть з відкриттям рахунків, вирішенні податкових питань, помічників у супроводженні угод з нерухомістю, консультантів у галузі іпотечного кредитування та управління активами, юристів.  

Німецько-українська промислово-торговельна палата є саме тією структурою, яка має кваліфікованих спеціалістів, що розроблять найбільш оптимальний план для будь-якого підприємства та зроблять його вихід на міжнародну арену успішним, відносно легким та зведуть усі ризики до мінімуму. 

Створіть свою успішну стратегію виходу на зовнішній ринок разом з AHK Ukraine - https://ukraine.ahk.de/ua/

Наверх