Деякі аспекти ремонту квартири у Львові

Найкращим буде варіант виконання всіх видів робіт від монтажу/демонтажу перегородок, системи водовідведення, заміни покрівлі, утеплення стін та інших буде здійснювати один підрядник.

Ви стали щасливим власником квартири у новобудові? Щоправда, огляд квартири не надихає… Внутрішні роботи в будинках, що вводяться в експлуатацію часто виконані так, що краще б їх не робили. А вам так хочеться сіру безрадісну коробку перетворити на комфортне, затишне і зручне житло. Найкращим варіантом вирішення питання доведення житла до стану, що відповідає вашим уявленням про власну оселю буде звернення до професіоналів, що зарекомендували себе, як надійні та кваліфіковані спеціалісти. Наша компанія втілить вашу мрію у життя, бездоганно виконає ремонт квартир Львів.

Ще більше проблем виникає із ремонтом квартир у будинках з числа вторинного житлового фонду. В такому житлі слід спочатку позбавитись від старих шпалер, штукатурки, а інколи знести, або перемістити перегородки, замінити вікна, двері, демонтувати, а потім встановити нову підлогу, сантехніку та багато чого іншого. Виконання всіх цих обсягів вимагає не лише коштів, обізнаності у сфері різних видів ремонтних робіт, але і навиків їх виконання, наявності спеціальних знань для того, щоб визначитись із вибором матеріалів, які будуть оптимальним рішенням саме для даного випадку.

Якщо ж потребує ремонту не квартира, а власний будинок питання вибору виконавця стоїть ще гостріше. Адже відомо, що найкращим буде варіант виконання всіх видів робіт від монтажу/демонтажу перегородок, системи водовідведення, заміни покрівлі, утеплення стін та інших буде здійснювати один підрядник.

Перевали виконання всього комплексу робіт

Одним підрядником

Такий варіант ремонту квартири або будинку є найбільш вигідним і зручним для замовника в силу таких переваг:

 • ви замовляєте виконання робіт, спілкуєтесь в процесі їх здійснення, відслідковуєте строки та якість робіт та приймаєте їх від одного підрядника. Компанія призначає спеціаліста, відповідального за виконання всього обсягу замовлення. Вам не доводиться стикувати між собою час виконання різних операцій, які повинні здійснюватися в режимі певної послідовності;
 • з закріпленим за вашим об’єктом спеціалістом ви обговорюєте питання придбання необхідних матеріалів. Компанія користується професійними знижками на ринку будівельних матеріалів, має постійні контакти з фірмами, що займаються їх продажем, володіє інформацією щодо надійності постачальника, якості матеріалів, їх перевагами чи недоліками. Дорожче не завжди значить краще;
 • єдиний підрядник сам вибудовує алгоритм і послідовність виконання окремих операцій;
 • єдиний підрядник зацікавлений використати такі матеріали, які будуть доречними для конкретної ситуації, вигідно підкреслять якість його роботи, не підведуть у процесі подальшої експлуатації. Він самостійно доставить їх на об’єкт, розвантажить та занесе в квартиру;
 • компанія-універсал має у своєму складі бригади, що спеціалізуються на різних роботах та володіють спеціальним інструментом. Використання сучасних будівельних матеріалів вимагає достатніх знань для їх застосування і наявності спеціальних інструментів.

Види робіт, здійснюваних компанією «KRONOS»

Компанія виконує найбільш поширені види ремонтних робіт, а саме:

 • демонтаж і перепланування;
 • електромонтаж;
 • сантехнічні роботи;
 • монтаж гіпсокартону на стіни та стелю;
 • малярно-штукатурні та плиткові роботи;
 • надає послуги з сервісного обслуговування після ремонту, що служить додатковою гарантією якості;
 • послуги з прибирання приміщень після ремонту та вивозу будівельного сміття.
Наверх