Квартири Парус Development як капіталовкладення

Як правило, молоді сім'ї у віковій категорії 25-40 років дуже сильно акцентуються на місці розташування житла в зв'язку з інфраструктурою

Зараз новобудови нерідко розглядаються виключно як капіталовкладення, вигідне інвестування на майбутнє, а не прозаїчне придбання житла. Зокрема йдуть обговорення про квартири в новобудовах Парус відгуки про які поки виключно позитивні.

Чим же цікаві проекти Парус Development як інвестиційні проекти для жителів Львова? Привабливі в першу чергу заявлені інноваційні технології та нововведення, що використовуються при будівництві даних комплексів:

  • Власна інфраструктура;
  • Утеплення фасаду мінераловатними плитами;
  • Панорамні вікна;
  • Енергозберігаючі склопакети;
  • Об'ємні тераси і лоджії;
  • Різноманітні варіації планувань квартир.

Вигода шляхом економічності експлуатації новобудов

Перераховані вище аспекти роблять проект економічно привабливим для інвестицій з точки зору його економічної подальшої експлуатації. У країні зараз спостерігається підвищений ріст цін на енергоносії і зниження мінімальних норм споживання. Тому подібні енергозберігаючі технології в новобудовах від «Парус Development» виглядають дуже привабливо. Якщо при цьому ще використовувати вигідні умови по іпотеці, тоді інвестиції зростуть в рентабельності.

Нове житло завжди набагато вигідніше і комфортніше. Оскільки не вимагає витрат на капітальний і поточний (декоративний) ремонт в перші роки експлуатації. Також економія є за рахунок енергозбереження, тому як в новобудовах немає тріщин і містків холоду, які виникають з часом експлуатації житла, якщо для цього не було використано застереження.

Вигідне розташування новобудов «Парус Development» в міській інфраструктурі

Привабливим аспектом для інвесторів також є зручне розташування новобудов. До будинків зроблені зручні під'їзди, є автостоянки. Багато вільного місця для ігрових майданчиків. При цьому поряд з житлом розташовані торгові центри, супермаркети, ринок, школи і дитячі сади, бізнес-центри, аквапарк і багато іншого. Як правило, молоді сім'ї у віковій категорії 25-40 років дуже сильно акцентуються на місці розташування житла в зв'язку з інфраструктурою. Також не менш важливе значення має наявність і «крокова» доступність міського громадського транспорту. І в цьому питанні дані новобудови знову в пріоритеті.

Наверх